Autoškola „OKAY“ vzišla z tradície dávnejšie založenej a úspešne fungujúcej autoškoly s názvom „Alma“, ktorá bola pre povestnú vysokú kvalitu poskytovaných služieb vyhľadávanou školou pre nových vodičov.

Pre našich klientov sa nič nemení, i naďalej sa im dostane tých najlepších služieb v oblasti výcvikov vodičov tak, ako boli doposiaľ zvyknutí. A to nielen vďaka osobnejšiemu prístupu k žiakom, ale aj modernému vybaveniu autoškoly, ktorého súčasťou je aj 3D simulátor cestnej premávky, ktorý pri výučbe používame.

Našim cieľom nie je masový výcvik, ale kvalitná príprava vodiča na čoraz viac sa stupňujúcu premávku na cestných komunikáciách. Snahou autoškoly OKAY je poskytnúť záujemcom o absolvovanie kurzu k získaniu vodičského oprávnenia výcvik v tej najvyššej kvalite tak, aby bol náš absolvent nielen teoreticky, ale najmä prakticky dokonale pripravený viesť motorové vozidlá v cestnej premávke bezpečne a s istotou.

Okrem vodičského výcviku poskytujeme aj kurzy prvej pomoci pre vodičov, a takisto i kondičné jazdy pre tých, ktorí síce už vodičské oprávnenie vlastnia, ale si pre málo šoférskych skúseností viesť motorové vozidlo netrúfajú.

Takisto vyjdeme v ústrety tým záujemcom, ktorým získanie oprávnenia na vedenie motorového vozidla súri. Pre nich ponúkame zrýchlený intenzívny kurz.

Nájdete nás v pôvodných priestoroch na Bezručovej 8 v Bratislave, neďaleko nákupného centra Eurovea s tou najlepšou infraštruktúrou a dosahom v rámci hlavného mesta Bratislavy.